- OSRAM

Цена
€8 02 / 15 69 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Фар |
| Тип крушка | Халогенна |
| Мощност (W) | 55 W |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 1500 lm |
| Цветна температура (K) | 4000 K |
| Цокъл | H7 |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 300 ч |
| Тип монтаж | PX26d |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM 64210CBN H7 55W 12V PX26d Cool Blue Intense Автомобилна крушка за фар
Насладете се на ярка и стилна светлина с OSRAM Cool Blue Intense H7. Тази халогенна крушка осигурява бял лъч, който подобрява видимостта и придава модерен вид на автомобила ви. Лесна за смяна, тя е директно подобрение на стандартните H7 фарове.
Ключови предимства
- Хладна бяла светлина — Излъчва ярка бяла светлина, която подобрява контраста и намалява умората на очите при нощно шофиране.
- Качество на OSRAM — Произведена по високи стандарти за надеждна работа и дълъг живот.
- Лесен монтаж — Plug-and-play дизайн, съвместим със стандартни H7 цокли (PX26d).
Технически спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | H7 |
| Мощност | 55 W |
| Напрежение | 12 V |
| Цокъл | PX26d |
| Технология | Халогенна |
| Цвят | Бяла |
| Сертификация | E-mark одобрен |
Какво има в кутията
- 1 x OSRAM Cool Blue Intense H7 крушка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




